Berliini rulluisumaraton 2008 – tulemused

Berliini rulluisumaraton. Eesti võistlejad.

Koht; koht klassis; nimi; klass; klubi; aeg.
st – koht speed team stardigrupis.

st-54    2    Solveig Findley (GBR)  W40  LondonSkaters      1:14:05
34      9      Diana Kaareste    W30      Rulluisuklubi ABEC      1:20:20
44      18      Sandra Alusalu    WAkt      Estonia      1:21:28
45         1     Saskia Alusalu    WJg     Estonia     1:21:28
84      23      Ene Ilver    W30      Estonia      1:25:21
st-79    18      Kaili Katmann    W30      ABEC      1:25:58
141      34      Evelin Ilves    W40      Tallinn      1:28:48
157      52      Danica Kubi    W30      Tartu      1:30:12
159      53      Moonika Kaljas    W30      Tabasalu      1:30:19
188      58      Virge Andre    WAkt      ÖÖRULL      1:31:11
314      86      Epp Aasaru    WAkt      Tallinn      1:36:10
349      120      Kadri Saar    W30      Sorainen Adventure Team      1:36:55
430      150      Signe Ventsel    W30      ABEC Estonia      1:39:54
556      183      Jana Karilaid    W30      ABEC Rulluisuklubi      1:43:47
859      270      Kaisa Orav    W30      Viljandi      1:51:22
998      211      Anna Stranberg    WAkt      UusMaa      1:55:22
1071      226      Kerli Kehman    WAkt      Uus Maa      1:57:27
1086      229      Annika Jakobson    WAkt      Uus Maa      1:58:00
1190      244      Gerli Hall    WAkt      Uus Maa      2:01:35
1400      296      Heili Surogin    WAkt      Pärnu      2:10:10
1463      308      Kristi Hakkaja    WAkt      Tallinn      2:13:40
?? X2174    Triin Nuiamäe

st-80    64      Kert Keskpaik    MAkt      Team Estonia      1:00:44
st-107    87      Danila Ruusu    MAkt      Nordic Fox      1:07:42
st-120    92      Mart Markus    MAkt      Team Estonia      1:09:31
st-122    19      Jaanus Ritson    M30      Team Estonia      1:09:31
st-123      8      Eerik Idarand      MJun      Nordic Fox      1:09:31
st-175    32      Indrek Aarna    M30      SprintSkate      1:12:28
st-187    34      Sulev Lokk    M30      K2 Skate/Estonia      1:12:29
st-229    48      Urmas Laur    M30      Talinn      1:14:06
90      31      Karl Loss    M40      Rulluisuklubi ABEC      1:16:02
140      34      Ivo Karilaid    M30      ABEC Rulluisuklubi      1:16:09
190      71      Tarmo Fimberg    M40      Rulluisuklubi ABEC      1:16:25
195      49      Jaanus Laugus    M30      Uus Maa Sportsclub      1:17:04
st-239    54      Toomas Prangli    M30      Sorainen AdT    1:17:43
st-241    28      Tõnu Koppel    M40      A&T Sport      1:17:48
225      61      Andre Arumäe    M30      Tallinn      1:19:32
237      64      Indrek Tärno    M30      Laagri Harjumaa      1:19:38
257      70      Marko Pavlov    M30      ABEC Estonia      1:20:05
308      88      Frid Kaljas    M30      Tabasalu      1:20:16
310      89      Mika Sucksdorff    M30      Uus Maa Sport Club      1:20:16
326      122      Toivo Tomingas    M40      Pärnu      1:20:21
334      125      Urmas Leirost    M40      Lahden Luistelijat      1:20:25
401      115      Arvi Tavast    M30      Pärnu      1:22:43
659      168      Virgo Selde    M30      London      1:26:22
701      291      Kaupo Koplus    M40      Estonia      1:26:36
827      343      Veljo Kiigemagi    M40      Velma      1:28:29
863      89      Kaur Idavain    MAkt      Tallinn      1:28:48
928      223      Antti Haljak    M30      Tallinn      1:30:04
935      390      Ants Juhani    M40      Tallinn      1:30:08
993      240      Henri Jõesalu    M30      Elioni Spordiklubi      1:30:39
1049      253      Aleksander Andre    M30      ÖÖRULL      1:31:11
1648      379      Elar Simmo    M30      Tallinn      1:37:34
1722      389      Raul Krooni    M30      rulluisuklubi ABEC      1:38:24
2018      192      Ruben Gornischeff    MAkt      Uus Maa      1:41:54
2626      232      Rene Kasela    MAkt      Uus Maa      1:50:18
2629      233      Tanel Olek    MAkt      UusMaa      1:50:20
2658      234      Sergei Surogin    MAkt      Pärnu      1:50:42
2851      613      Jüri Press    M30      Tallinn      1:54:18
3021      191      Andres Penner    M60      Tallinn      1:58:10
3306      708      Marko Kivirand    M30      UusMaa      2:06:37
3462      232      Jaan Moorits    M60      Estonia      2:16:35
?? T2015    Andres Hall
?? T2420    Jaanus Juss
?? T4702    Krister Aasa

Topeltstart. Rulluisumaraton + Jooksumaraton
9. Indrek Aarna 1:12:28 + 3:21:08
10. Sulev Lokk 1:12:29 + 3:22:50
38. Tõnu Koppel 1:17:48 + 3:55:12
48. Arvi Tavast 1:22:43 + 4:00:25

Kõik tulemused: Results Berlin Marathon

Finiši video otsing: Finisherclip

Võistluse erileht rulluisutaja blogis: Berliini rulluisumaraton

Advertisements

Üks vastus

  1. Kui soovite veel yhe eesti páritolu kuigi Briti kodakondsusega naisterahva aja lisada nimekirja siis info on selline:
    54 2 X1391 » Findley, Solveig (GBR) W40 LondonSkaters Speed Team 01:14:05

    Sol

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: