Lillepi park. Asfalteeritud!

Mõni päev hiljem kooriti siin asfalt kilplase kombel üles. Nüüd on jälle lapitud. Tehtud!

tallinn.ee 14.8.2008 Lillepi pargi kergliiklustee valmib 30. septembriks_
kalev.ee 21.7.2008 Tallinnasse Lillepi parki rajatakse 2,5 km kergliiklusteed_

Pirita selts Pirita ajaloost_

4 kommentaari

 1. tundub, et 11.10 planeeritud 12h kestvussõit saab toimuma:)

 2. 12 tunni sõit oleks kindlasti põnev võistlus ja täiesti uus kogemus, kuid selle toimumine on endiselt küsitav. Põhjuseks on toodud vaid raja valmimine, kuid minu arvates on veel rida küsimärke. Kas rada on võistluseks sobiv? Kas korraldajad on valmis? Kas võistlejad on valmis?

 3. eks olen ka kaalunud, kas osaleks või mitte, sest 12 tundi uiskudel on üsna adumatu suurus. kaldun praegu siiski pigem osaleja poolele.

  esimesel korral on niiehknaa ilmselt suht vähe kaasalööjaid, aga kusagilt peaks ju alustama. muidu isiklikult eelistaks, kui oleks valida 6 ja 12 h vahel, nagu näiteks Kadriorus ultrajooksul. 6 h vast meelitaks rohkem osalema.

  kuna see toimub ringil, siis korralduslik pool väga palju vast ei nõua. esimesel aastal võtaks vabalt omad joogid-söögid ka kaasa. peamine, et oleks katusealune, kus saab kuivad riided ja kola hoida.

  aga tee tahaks homme üle vaadata-proovida. äkki lastakse miski hari enne üle sealt.

 4. Ootan huviga, et see võistlus tõesti toimuks. Praegu tundub minu jaoks selle läbiviimine utoopiline. Kohtunike tööpäev vähemalt 14 tundi. Kümmekond vaprat, kes viitsivad sõita ja on valmis oktoobris lühikese etteteatamisega. Ja see hari …
  Aga, nagu sa ütled, kusagilt peaks alustama. Ootan põnevusega.

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: