Diana Kaareste ülikiire Berliini maraton

Berliini rulluisumaratoni 2011 kiiremate tulemuste kiire kokkuvõte.

Maailma suuremal ja uhkemal rulluisumaratonil, 24.9.2011 Berliinis, kihutasid  maailma tugevamad rulluisutajad – peamiselt Euroopa riikidest. Konkurentsi pakkusid “Supermantia” USA-st ja mõned Uus-Meremaa tippsõitjad. Eemale jäid Aasia ja Lõuna-Ameerika tipud, Korea ja Colombia rulluisutajad.

Meeste Speed Team peagrupi ees finišeerisid Joe Mantia (USA) 1:03:29, Yann Guyader (FRA), Felix Rijhnen (GER), Scott Arlidge (NZL), Fabio Francolini (ITA).

ÜLLATUS! – Maailma kiiremad mehed olid lootusetult käest lasknud viis jooksikut. Sõidu võitis sel hooajal varemgi head minekut näidanud Ewen Fernandez (FRA) 1:01:26.

Naiste Speed Team grupifinišis oli kiirem Sabine Berg (GER) 1:14:56, tema järel Giovanna Turchiarelli (ITA), Tina Strüver (GER). Grupis taas maailma tugevamad ja mitmed sakslased. Saksa naised on sel aastal sõitnud häid tulemusi.

ÜLLATUS! – Maailma kiiremad naised kaotasid ajaga Fitness klassi rulluisutajatele, kus kiiret sõitu tegid seitse naist, nende hulgas Diana Kaareste 1:13:42. Väga tubli!

Eestist oli 2011 aastal Berliini rulluisumaratonile registreeritud 43 osalejat. Aja said kirja 15 naist ja 24 meest.

Jaga oma maratonimuljeid – kirjuta kommentaar siin või Facebookis.

Foto: Jörg Krauthöfer, morgenpost.de

2 kommentaari

  1. Super mõnus ilm ja kõva rulluisufiiling. Aasta kulminatsioon kindlasti!
    Kahjuks Potsdamerstrasselt Grünewaldstrassele keeramisel astus keegi täpselt ette, nii et üks jalg jäi kinni ja siruli olingi. Ei osata seal B-grupi sees veel korralikult kurve võtta, pidurdatakse enne ja lõigatakse trajektoore ohtlikult. Päris palju kukkumisi oli.
    Esimene pool 36:47, keskm. kiirus 34.42 km/h, teine 41:45, kiirus 30.32 km/h. Seega kaotasin teise poolega 5 min. Ise arvan, et oleksin suutnud selles grupis veel sõita küll
    http://www.youtube.com/watch?v=LvS_9KtJxqo&feature=youtu.be. See video on vahetult peale meie kukkumist. Andre 8:12, Tarmo 8:17. Grunewaldstrasse 22.5 km. Siin rada ja minu sõidugraafik:

    Järgmisel päeval nautisime pealtvaatajana jooksumaratoni, kus sündis uus maiilmarekord ja lebotasime saunamaailmas. Kes veel käinud pole, siis järgmine aasta kindlasti! Ise olen platsis ja uut rekordit üritamas :-) Tarmo

  2. […] Diana Kaareste ülikiire Berliini maraton […]

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: