Ultrarull 2011

Ultrarull on võimete piire kompav spordisündmus, kus murtatakse rekordeid ja tõmmatakse asfaldile kogu hooaja trenniramm. Supervõistlusele tulevad tugevamad rulluisutajad lähedalt ja kaugelt.

Laupäeval, 1. oktoobril 2011, kell 9-15, toimub Pirital, Lillepi pargis rulluisuvõistlus ULTRARULL.

Ultra-rulluisutajad ja rekordiüritajad stardivad 6-tunni võistlusele Pirital, laupäeva varahommikul. Poole päeva jooksul püüavad kärmemad rullijad ületada varem saavutatut. Üle finišijoone veeremise ajaks on vaja turjale koguda priske kilomeetrikuhi.

2010. Esmakordselt Eestis sõideti rulluisuvõistlusel üle 150 kilomeetri, eelmisel aastal. 157,5 km läbisid toona viis esimest meest. 2010 kõik osalejad, 45 meest ja 27 naist, kihutasid kuue tunniga kokku 6055 km ja 2422 ringi. Kõlab uhkelt – üle tuhande kilomeetri tunnis.

2011. Sel aastal on Ultrarullil osalejaid rohkem. Kirjas on 74 ja võistluspäeval võib tulla lisaks. Ultrarulli võistluskeskus on Pirita tee ääres avatud laupäeva hommikul kella kaheksast. Lillepi asfaldiring on võistlejate päralt kella üheksast kolmeni. Selle aja jooksul saab proovida võimeid kuue tunni ja ühe tunni kestvussõidus. Startida ja lõpetada võib “jooksvalt”. Samuti võib pika võistluse kestel teha puhkepause.

Peale võistlust on hooaja parimate autasustamine ja õhtul hooaja lõpupidu. Ultraööpäeva ultrapidu on lõbusal kombel  lõbupidu ööklubis.

Ultrarull on selle hooaja viimane võimalus kiiretele rulluisutajatele. Erakordne supervõistlus paneb proovile sportlaste tahtekindluse ja vastupidavuse.

Ultrarull Pirital 1.10.2011, kell 9-15.

Pilt – Shut up & Skate – NY 100K

2 kommentaari

  1. 1. Lauris Bitenieks 180 km.
    2. Vahur Valvas
    3. Tõnis Paalme.

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: