Rulluisuliidu president

Evelin Ilves ei jätka peale järgmist üldkogu Rulluisuliidu presidendi ametis. Oma pöördumises tänab ta inimesi, kes on teda suuskadel ja uiskudel kihutama õpetanud ning soovitab presidendi kohale värskeid ja särasilmseid tegijaid.

Evelin Ilves esindab Rulluisuliitu alates 2008 aastast. Selle aja jooksul on spordiala kogunud populaarsust ja rulluisutamine pälvinud mitmekülgset tähelepanu meedias. Evelin Ilves osaleb rulluisuvõistlustel ja maratonidel ning propageerib tervislikku eluviisi.

Rulluisutajatele pakub uue esindusisiku otsimine tohutult põnevust. Et kõrged ootused liiga suurt pettumust ei valmistaks, peab Rulluisuliit üle vaatama ERUL põhikirja ja presidendi staatuse maa peale tagasi kirjutama. Praegune põhikirja sõnastus – “president on ERUL-u kõrgeim esindusorgan“, kes “ei ole isikuliselt vastutavas ametis, ei kuulu ERUL-u juhatusse ega muusse ERUL-u vastutavasse organisse” – sobib tõesti lihtsalt lindilõikajale.

Rulluisuliidu president – sellele sõnapaarile on Evelin Ilves, aktiivse tegevusega oma ametiajal, andnud kõlava ja särava tähenduse. Järgmise presidendi valik on, kas jätkata eelkäija valgustatud rajal või selle varjus.

Head veeremist eelmistele ja järgmistele, kõigile rulluisutajatele. Presidendi ametiaeg saab ümber, rulluisutaja harrastus jääb.

%d bloggers like this: