Släng, rulluisud ja rulluisutamine

Mida tähendavad slängis “rulluisud” või “rulluisutamine”? Rulluisutamine ei ole mitte igaühe jaoks tingimata rulluisutamine.

Släng on üks nurgeline värk ja mõnes seltskonnas tasub oma keelekasutusega olla eriti ettevaatlik. Laias maailmas liiguvad argoon ja zargoo kummalisi radu pidi ja teatud sõnad võivad tähendada hoopis midagi muud. Släng käibib enamjaolt vaid nalja pärast ja seda võib pruukida muigega, aga ootamatult võib jutt kiskuda ka päris tõsiseks.

rollerskatePregnant roller skate? Trucker slang.

Rase rulluisk võtab esialgu sõnatuks? Rekkameeste keeles on see lihtsalt väike auto – “pregnant roller skate” ehk “rollerskate”. Kasutati peamiselt seitsmekümnendatel ja väikeauto võis olla näiteks Volkswagen Beetle. Eks ole sarnane.

Roller skating ecstasy?

Rulluisutamine viib ekstaasi ja tekitab sõltuvuse? Stopp! Narkarite ja diilerite pundis võib muidu tavaline tekst kõlada karmilt kriminaalne. Tabletineelajad räägivad pillidest ja rullidest. Rolls, rollerskate, rollerskates, rollerskater, rollerskaters – urbandictionary sõnastiku põhjal võib neil sõnadel olla keelatud tabletirullide varjatud tähendus.

Vaata ja mõtle, kellega ja millest räägid. Vali sõpru ja sõnu. :-)

https://www.facebook.com/rulluisutaja/posts/326590084066718

%d bloggers like this: